Księgarnia geograficzna. Książki z zakresu: matura - geografia, podręczniki, repetytoria, roczniki statystyczne, testy geograficzne oraz oferta turystyczna - przewodniki, mapy, poradniki, atlasy.
 
Login:
Hasło:
 
  Mamy już 98122 użytkowników. [rejestracja]  
Sieć GeoZone.pl
galajurken
billige brudekjoler
avondjurken,avondjurken online

Państwa świata  |  Dane statystyczne  |  Olimpiada geograficzna  |  Słownik geograficzny  |  Testy geograficzne  |  Książki  |  Forum geograficzne

Pomoce naukowe - książki geograficzne - księgarnia geograficzna


164 Świat. Mapa podręczna fizyczyczno-administracyjna
wyd. Demart, liczba stron: 2

Geografia - Świat. Mapa podręczna fizyczyczno-administracyjna
Opis:

Więcej informacji o tej pozycji
Komentarz wydawcy:

Dwustronna mapa podręczna świata w skali 1:80 000 000 przeznaczona do wykorzystania przez ucznia w domu oraz do indywidualnej pracy ucznia na lekcji.

Mapa na pierwszej stronie planszy ukazuje obecny podział polityczny świata. Na 2 mapach w mniejszych skalach przedstawiono zarówno te kraje, które tworzą poszczególne organizacje polityczne i wojskowe jak i te, które są członkami międzynarodowych organizacji gospodarczych.

Na drugiej stronie planszy znajduje się mapa fizyczna z bogatym nazewnictwem na lądach i oceanach. Pod mapą zamieszczono przekrój wzdłuż równika wykonany w tej samej skali, co mapa oraz 3 diagramy obrazujące procentowy udział lądów i oceanów.

Zarówno mapa fizyczna jak i polityczna może umożliwić uczniom siedzącym w większej odległości od mapy ściennej aktywny udział w odczytywaniu treści.

zadaj pytanie: snaakee


165 Europa. Mapa polityczno-fizyczna
wyd. Demart, liczba stron: 2

Geografia - Europa. Mapa polityczno-fizyczna
Opis:

format:format 580x420
Więcej informacji o tej pozycji
Komentarz wydawcy:

Dwustronna podręczna mapa fizyczno-polityczna w skali 1:15 000 000 przeznaczona do wykorzystania przez ucznia w domu oraz do indywidualnej pracy ucznia na lekcji.

Na pierwszej stronie znajduje się mapa przedstawiająca obecny podział polityczny Europy. Zaprezentowano też flagi wszystkich państw europejskich.

Fizyczna mapa na drugiej stronie została wzbogacona granicami państw oraz wielkimi miastami i stolicami. Dodatkowo obok mapy umieszczono fotografie charakterystycznych dla Europy krajobrazów.

Zarówno mapa fizyczna jak i polityczna może umożliwić uczniom siedzącym w większej odległości od mapy ściennej aktywny udział w odczytywaniu treści.

zadaj pytanie:
Pomoce naukowe - książki geograficzne - księgarnia geograficzna.
GeoZone.pl © 2004-2024 Damian Nowak i Rafał Czerwonka. [polityka prywatności] [kontakt]