Portal geograficzny GeoZone - geografia fizyczna i geografia ekonomiczna, olimpiada geograficzna, matura, testy geograficzne, państwa świata, stolice, dane statystyczne, quizy - serwis geograficzny
 
Login:
Hasło:
 
  Mamy już 98122 użytkowników. [rejestracja]  
Sieć GeoZone.pl
galajurken
billige brudekjoler
avondjurken,avondjurken online

Państwa świata  |  Dane statystyczne  |  Olimpiada geograficzna  |  Słownik geograficzny  |  Testy geograficzne  |  Książki  |  Forum geograficzne

Aktualności


geo 03. sierpnia 2006 [czwartek, 17:52:14] [snaakee]
URATUJMY WSPÓLNIE PUSZCZĘ BIAŁOWIESKĄ!

Puszcza Białowieska, to najcenniejszy nizinny las nie tylko w Polsce, także w Europie. Dlatego domagamy się zaprzestania wycinania drzewostanów naturalnych w Puszczy Białowieskiej oraz jak najszybszego objęcia ochroną całego kompleksu leśnego w formie parku narodowego.

Pod naszą petycją zamierzamy zebrać min. 100.000 podpisów. To duże wyzwanie, dlatego potrzebujemy Waszej pomocy. Nie zwlekajcie! Odpowiedzcie na apel na adres puszcza.sos@wwf.pl, zostańcie wolontariuszami WWF Polska i włączcie się do akcji zbierania podpisów.


WWF to jedna z największych organizacji zajmujących się ochroną przyrody na świecie. Od 10 lat działa również w Polsce. W tej chwili rozpoczynamy akcję pt. "Puszcza Puszcza S.O.S.", która ma celu zebranie podpisów pod petycją do Premiera i Prezydenta RP w sprawie powiększenia Białowieskiego Parku Narodowego na obszar całej Puszczy Białowieskiej.

Puszcza Białowieska, to najcenniejszy nizinny las nie tylko w Polsce, także w Europie. Dlatego domagamy się zaprzestania wycinania drzewostanów naturalnych w Puszczy Białowieskiej oraz jak najszybszego objęcia ochroną całego kompleksu leśnego w formie parku narodowego.

Pod naszą petycją zamierzamy zebrać min. 100.000 podpisów. To duże wyzwanie, dlatego potrzebujemy Waszej pomocy. NIE ZWLEKAJCIE! Odpowiedzcie na apel na adres puszcza.sos@wwf.pl , zostańcie wolontariuszami WWF Polska i włączcie się do akcji zbierania podpisów.

URATUJMY WSPÓLNIE PUSZCZĘ BIAŁOWIESKĄ!

Akcja zbierania podpisów będzie prowadzona od września do grudnia tego roku w kilkudziesięciu miastach w Polsce. Dla osób, które zostaną wolontariuszami WWF, będziemy organizować szkolenia, a dla najaktywniejszych 30 osób, również kilkudniowe wyjazdy szkoleniowe do Puszczy Białowieskiej.

Dla osób, które się zgłoszą do 8 sierpnia istnieje możliwość wzięcia udziału w 3 dniowym rowerowym obozie szkoleniowym w Puszczy Białowieskiej w ramach imprezy pt. "Puszcza dla rowerów", którą organizujemy w dniach 11 - 13 sierpnia. Zapewniamy noclegi, wyżywienie oraz przewodnika po Puszczy Białowieskiej. Dla osób z ważnym paszportem i wizą istnieje możliwość przejazdu do białoruskiej części Puszczy Białowieskiej. Ilość miejsc ograniczona, NIE ZWLEKAJCIE !

Więcej informacji znajdziecie niedługo na stronie www.wwf.pl Jeśli macie dodatkowe pytania, to chętnie na nie odpowiemy. Jeśli posiadacie namiary do przyrodniczych kół naukowych lub osób nie związanych z kołami a zainteresowanych ochroną przyrody, to bardzo prosimy o podanie kontaktów.

Robert Buciak
Koordynator Akcji
"Puszcza Puszcza S.O.S."
WWF Polska
e-mail: puszcza.sos@wwf.pl
tel. kom.: 607 479 414
nr gg: 8488292


Portal geograficzny GeoZone - geografia, olimpiada geograficzna, słownik geograficzny.
GeoZone.pl © 2004-2024 Damian Nowak i Rafał Czerwonka. [polityka prywatności] [kontakt]